1. Webová stránka

Vyberte si webovú stránku podľa oblasti Vášho podnikania.

2. Prispôsobenie

Vykonajte zmeny, ktoré potrebujete, vyberte farbu, písmo, poradenie sekcií a ďalšie.

3. Objednávka

Vyberte si balík služieb podľa Vašich potrieb - prvých 30 dní je zadarmo.

4. Dodanie do 48h

Po odoslaní objednávky nastavíme všetko potrebné a zašleme Vám prihlasovacie údaje do Vašej novej web stránky.

Solutionevolučná webová stránka

Reprezentatívna a moderná prezentácia pre firmy a podnikateľov v oblastiach služieb, obchodu a ďalších.
Read More >

Zameranie webovej stránky

  • Vhodné najmä na prezentáciu služieb a remesiel
  • Pre ponuku činností, ktoré sú vytvárané na mieru
  • Ideálne ako reprezentatívna vizitka Vašej firmy alebo činnosti

Prehľad hlavných funkcií

  • Prezentácia Vašich silných stránok a kvalít
  • Interaktívne galéria a dostatok priestoru na predstavenie každej Vašej služby alebo produktu
  • Ponuka alternatívnych alebo obľúbených služieb

  • Štandardný a rýchly kontakt pre Vašich návštevníkov
  • Možnosť odprezentovať Váš tím
  • Uvádzanie referencií alebo realizácií vrátanie obrázkových galérií

Prehľad jednotlivých podstránok

Aby ste sa mohli ľahšie zorientovať a získať prehľad o funkciách a častiach jednotlivých podstránok.

ÚvodPrehľad jednotlivých častí Vašej web stránky s aktívnymi odkazmi na konkrétne časti. Niečo ako vstupný priestor obchodu, Vaši návštevníci stránky by sa tak mali rýchlejšie a jednoduchšie zorientovať a nájsť to, kvôli čomu prišli.

Hlavné menu

Slúži na základnú orientáciu na stránke. Svoje menu položky si môžete upraviť podľa vlastných potrieb.

Úvodný text

Privítajte návštevníkov webovej stránky tak, že sa im nebude chcieť odísť! Text môžete formátovať do jedného až troch stĺpcov.

Prehľad Vaších benefitov

Ukážte čo viete! Prestavte svoje silné stránky tak, že zaujmú na prvý pohľad. Využite fakty, čísla alebo obrázky, ktoré jasne a stručne komunikujú prečo by Vaši budúci klienti mali uvažovať nad spoluprácou s Vami.

Prehľad  služieb

Slúži na jasnú a prehľadnú informáciu o typoch a rozsahu Vašich služieb s možnosťou prekliku na konkrétnu službu. K dispozícii je Vám aj bez obrázková verzia.

Odkaz na podstránku O nás

Rýchlo, krátko a prehľadne informuje návštevníka o tom kto ste a čo robíte. Prípadne predstavte svoj prístup ku klientom alebo špecifickú črtu Vašej firmy, vďaka ktorej je spolupráca s Vami pozitívna.

Odkaz na referencie

Máte spokojných zákazníkov? Ukážte ich skúsenosti na hlavnej stránke, podporíte tak dôveru vo Vaše služby. Táto sekcia môže byť nahradená odkazom na kontaktnú podstránku.

Podstránka službyDetailný popis jednej z Vašich služieb so všetkým, čo k tomu potrebujete.

Úvodný text

Poskytuje detailný popis služby vrátane jej ceny. V prípade potreby ju viete vypnúť. Pridajte fotogalériu, alebo video. Text môžete formátovať do stĺpca, či odrážok.

Doplnkové informácie

Máte rôzne formy služby, jej rozšírenia, alebo doplnkové informácie? K dispozícii je Vám neobmedzený priestor s možnosťou formátovania informácií do stĺpcov a s rôznymi možnosťami textových úprav – nadpisy, podnadpisy, zoznami, hrubé písmo, italic a ďalšie.

Doplnkové služby

Ponúkate k Vašej službe aj iné doplnky či servis? Môžete ich spomenúť v tejto sekcii, alebo tu jednoducho odprezentujete služby, ktoré si zákazníci objednávajú najčastejšie. V prípade potreby môžete samozrejme túto sekciu vypnúť.

Prečo my?

Posilnite záujem Vašich návštevníkov tým, že pod ponukou vyzdvihnete Vaše silné stránky. Sekcia slúži ako rýchly náhľad s možnosťou prekliku na postránku „prečo my“.

Máte záujem?

Slúži na zrýchlený prístup ku kontaktnej podstránke a taktiež ako priestor na primerané motivovanie k nákupnému rozhodnutiu.

Prečo myPodstránka zameraná na prezentáciu Vašich konkurenčných výhod alebo kvalít, o ktorých by Vaši zákazníci mali rozhodne vedieť.

Úvodný text

Úvodné slovo k Vaším benefitom alebo kvalitám. Táto sekcia sa dá formátovať a v prípade potreby ju môžete vypnúť.

Jednotlivé vlastnosti

Ideálne miesto na odprezentovanie svojich kvalít. Pochváľte sa prvotriednymi surovinami, ručnou prácou, nadštandardným servisom, donáškou do 24 hodín či úspešnými realizáciami apod. Kreativite sa medze nekladú, formátujte písmo, počet odstavcov, nadpisy či podnadpisy.

O násPredstavenie Vašej firmy, priestor pre Váš príbeh alebo odprezentovanie Vášho podnikateľského zámeru.

Informačná sekcia

Stojí sa zrodom vašej značky pútavý príbeh? Tu ho môžete ukázať! Podnikateľský nápad, jeho realizácia a pretavenie do skutočnosti je u každého iný a jedinečný. Čím je váš biznis špecifický? Využívate iné zdroje na výrobu ako tie klasické? Alebo naopak, zachovávate tradície? Podeľte sa o ne.

Sekcia tímu

V tejto sekcii môžete priblížiť a predstaviť jednotlivých členov Vášho tímu. Nezabudnite na meno pracovníka, jeho pozíciu a stručný popis jeho funkcií, ktoré napĺňa. Návštevník sa tak ľahšie zorientuje, na koho sa môže obrátiť. K predstaveniu tímu patria aj fotografie, ak ich však nemáte, alebo len chystáte, môžete túto funkciu vypnúť.

Sekcia referencií / realizácií

Tu môžete uverejniť spätné väzby od svojich klientov, alebo akcie ktoré ste realizovali. Po kliknutí na tlačidlo viac, sa zobrazí kompletný text, pričom máte možnosť pridávať aj fotografie.

KontaktNeodmysliteľná súčasť každej web stránky - obsahuje všetky štandardné prvky, ktoré potrebujete.

Textová sekcia

Priestor pre uvedenie všetkých dôležitých informácií, ktoré by ste na web stránke mali mať a ktoré Vaši zákazníci môžu potrebovať. Napr. adresa, kontaknté údaje, informácie o tom, ako sa k Vám dá dostať, otváracie hodiny apod.

Kontaktný formulár

Pohodlný spôsob, ako Vás môžu zákazníci kontaktovať. Jednoducho si len nastavíte na akú email adresu Vám majú chodiť emaily a všetko ostatné je pripravené. Samozrejme texty automatizovaných emailov môžete upraviť.

Google mapa

Možnosť zobrazenia interaktívnej Google mapy s polohou Vašej firmy.

Vaše možnosti zmien

Chcete predsa, aby Vaša stránka vyzerala v súlade s Vašou firmou. Čo všetko môžete zmeniť?

Logo a názov firmyV dnešnej dobe už štandardný identifikačný prvok, ktorý spolu s názvom Vašej firmy dáva web stránke unikátny nádych. Samozrejme od loga by sa mali odvíjať aj ďalšie vizuálne prvky ako farba a typ písma a vďaka ich vzájomnej kombinácií môžete vytvoriť Váš jedinečný vizuál.corporateVaša farbaVdýchnite Vašej web stránky unikátny prejav. Vyberte si akúkoľvek farbu, ktorá Vám vyhovuje a reprezentuje Vás. Ideálne, ak by celkový farebný prejav web stránky súvisel alebo priamo vychádzal z farby Vášho loga. V prípade viacfarebného loga skúste vybrať dominantnejšiu farbu alebo takú, ktorá je podľa Vás vhodnejšia na použitie na web stránke. Vybraná farba sa prejaví na každej podstránke v rôznych vizuálnych prvkoch ako sú napr. menu, predely, tlačidlá, mapa, animované prvky, cenovky v prehľade Vašej ponuky, kontaktný formulár a ďalšie.colorTyp písmaPripravili sme pre Vás sety písmen, ktoré sú vhodné pre zobrazovanie textov na web stránke a majú licenciu na takéto použitie. Každý z nich vhodne dopĺňa celkový vizuálny prejav web stránky a je len na Vás, ktorý si vyberiete. Pre čo najlepší výsledok ale odporúčame vyberať také fonty, ktoré podobne ako farba, vychádzajú z Vášho loga.typeObsah web stránkyPo farbe je obsah druhým najdominantnejším prvkom samotnej web stránky. Vaše texty a hlavne obrázky dokážu vytvoriť jedinečnú kombináciu vizuálnych vnemov, preto nepodceňujte ich potenciál a venujte im dostatnočný čas na prípravu. Nezabudnite, že môžete upraviť všetky texty na web stránke.web-contentPoradie a rozloženieAby web stránka lepšie zodpovedala Vaším potrebám, je možné na jednotlivých podstránkach meniť poradie zobrazených častí alebo si určiť rozsah prezentovaných informácií. Taktiež niektoré sekcie je možné kompletne deaktivovať ak ich aktuálne nepotrebujete.layoutOstrá a zaoblená verzia web stránkyVyberte si mieru zaoblenia vizuálnych prvkov web stránky podľa Vášho firemného vizuálu alebo loga. Nastavíte jedno číslo a všetky potrebné vizuálne prvky sa prispôsobia automaticky.border-radius

Štipka inšpirácie

Príklady našich klientov

Ceny webových stránok,
jasne a otvorene

Mesačné plány pre všetky webové stránky, vytvorte si svoju kombináciu podľa Vašich potrieb.

30 dní zdarma na plnohodnotné vyskúšanie 30 dní zdarma na vyskúšanie

Vyskúšajte si webovú stránku zadarmo so všetkými funkciami a možnosťami administrácie, žiadne obmedzenia. Rozumieme, že niekedy je potrebné sa uistiť predtým, ako sa rozhodnete.

Chcete zmeniť svoj výber?
Bez problémov a zadarmo
Bezproblémová zmena výberu

Nie ste si istý, či si vyberáte správne zameranie webovej stránky? Alebo by sa Vám v budúcnosti zišlo iné? Kedykoľvek môžete zmeniť Vašu webovú stránku za inú, zadarmo. Stačí nás iba informovať a znovu vložiť obsah webovej stránky.

Slovenský výrobok, podporujete lokálny projekt Slovenský
výrobok

Sme malá lokálna firma a výberom našich produktov investujete do rozvoja lokálneho podniku s dobrým srdcom a ochotou posúvať veci k lepšiemu.

Standard
19 €
mesačne

Základné technické úkony ako hosting web stránky, platba domény a jej administrácia, monitorovanie chodu servera a jeho vylepšenia.

Bezpečnostné opatrenia ako pravidelné vylepšenia bezpečnosti, ochrana prihlasovacieho rozhrania.

Údržba webovej stránky v podobe testingu a korekcie zobrazení a funkcií v hlavných prehliadačoch a vylepšenia administračného systému pre pohodlnejšiu administráciu.

Professional
29 €
mesačne

Ako plán Standard a navyše

Funkčný a vizuálny vývoj web stránky na základe vývoja poznatkov v odborných oblastiach online marketingu, web stránok, predaja, UX a ďalších.

Základný SSL certifikát - zabezpečenie prenosu dát medzi web stránkou a počítačom návštevníka, vďaka ktorému budú vyhľadávače Vašu webovú stránku označovať za dôveryhodnú.

Premium
39 €
mesačne

Ako plán Professional a navyše

Možnosť editovania popisov a názvov všetkých podstránok pomocou SEO modulu - aby Vaše podstránky vyzerali tip-top vo výsledkoch vyhľadávania.

Prepojenie s Google Analytics, vďaka ktorému môžete optimalizovať Vaše podstránky a vidieť podrobné štatistiky návštevnosti Vašej web stránky.

Na webovú stránku a prispôsobiť