1. Webová stránka

Vyberte si webovú stránku podľa oblasti Vášho podnikania.

2. Prispôsobenie

Vykonajte zmeny, ktoré potrebujete, vyberte farbu, písmo, poradenie sekcií a ďalšie.

3. Objednávka

Vyberte si balík služieb podľa Vašich potrieb - prvých 30 dní je zadarmo.

4. Dodanie do 48h

Po odoslaní objednávky nastavíme všetko potrebné a zašleme Vám prihlasovacie údaje do Vašej novej web stránky.

Discoveryevolučná webová stránka

Pripravené pre zaujímavé zariadenia a služby v oblasti hotelierstva, cestovného ruchu alebo poznávania.
Read More >

Zameranie webovej stránky

 • Turizmus
 • Hotelierstvo
 • Cestovný ruch
 • Zážitkové alebo relaxačné odvetvie
 • Organizovanie alebo sprostredkovanie rôznych eventov alebo školení
 • Prenájom služieb alebo tovarov

Prehľad hlavných funkcií

 • Rezervačný systém s pokročilými funkciami – nastavenie maximálnych kapacít, sezónnych cien, rezervácie podľa dňa alebo hodiny, automatické odosielanie emailov, a ďalšie
 • Animované bannery na úvodnej stránke
 • Možnosť vytvárania rôznych akcií a ich promovanie v prehľade ponuky

 • Kategorizácia služieb/ponúk podľa dôležitosti
 • Interaktívne galéria a dostatok priestoru na predstavenie Vášho zariadenia/firmy
 • Štandardný a rýchly kontakt pre Vašich návštevníkov
 • Prepojenie na sociálne siete

Prehľad jednotlivých podstránok

Aby ste sa mohli ľahšie zorientovať a získať prehľad o funkciách a častiach jednotlivých podstránok.

ÚvodPriestor na odprezentovanie Vašich akciových ponúk a moderný prehľad Vašej web stránky, vďaka ktorému Vaši návštevníci jednoducho nájdu čo hľadajú.

Rýchly kontakt

Všeobecná sekcia dostupná na každej podstránke obsahujúca kontaktné možnosti v podobe telefónneho čísla (aktívneho na dotykových zariadeniach), email adresy a odkazov na sociálne siete (môžete si vybrať tie, ktoré využívate).

Hlavné menu

Všeobecná sekcia dostupná na každej podstránke s Vaším logom a aktívnymi odkazmi na jednotlivé podstránky. Názvy odkazov si môžete zmeniť.

Animované bannery

Priestor na odprezentovanie Vašich akciových ponúk alebo Vašich silných stránok. Okrem vloženia Vašich textov a obrázkov si môžete vybrať aj umiestnenie textu a cieľ, kam majú bannery odkazovať. Napr. na konkrétnu akciovú ponuku v prehľade ponuky.

Úvodný text

Predstavenie Vašeho zariadenia alebo firmy a odprezentovanie súvislostí, ktoré chcete, aby Vaši zákazníci poznali. Možnosti jedného až troch stĺpcov textu.

Odkazy na ďalšie časti

Aktívne odkazy na Vašu ponuku služieb, profilu Vášho zariadenia/firmy a na Vašu galériu. Obrázky a texty môžete samozrejme zmeniť podľa potreby.

Referencie a kontakt

Hlavné kontaktné údaje, mapa a možnosť vloženia referencií Vašich klientov alebo recenzií zo sociálnych sietí. Ešte žiadne nemáte? Nevadí, využite tento priestor na navigáciu k Vám pomocou sekcie “Ako sa k nám dostanete?” na kontaktnej podstránke.

Sekundárne menu a pätka

Doplnkové odkazy na dokumenty alebo obchodné podmienky, ktoré potrebujete odprezentovať. Znenie textov a množstvo položiek si môžete upraviť.

http://test.mizori.net/

Vaše možnosti zmien

Chcete predsa, aby Vaša stránka vyzerala v súlade s Vašou firmou. Čo všetko môžete zmeniť?

Logo a názov firmyV dnešnej dobe už štandardný identifikačný prvok, ktorý spolu s názvom Vašej firmy dáva web stránke unikátny nádych. Samozrejme od loga by sa mali odvíjať aj ďalšie vizuálne prvky ako farba a typ písma a vďaka ich vzájomnej kombinácií môžete vytvoriť Váš jedinečný vizuál.corporateVaša farbaVdýchnite Vašej web stránky unikátny prejav. Vyberte si akúkoľvek farbu, ktorá Vám vyhovuje a reprezentuje Vás. Ideálne, ak by celkový farebný prejav web stránky súvisel alebo priamo vychádzal z farby Vášho loga. V prípade viacfarebného loga skúste vybrať dominantnejšiu farbu alebo takú, ktorá je podľa Vás vhodnejšia na použitie na web stránke. Vybraná farba sa prejaví na každej podstránke v rôznych vizuálnych prvkoch ako sú napr. menu, predely, tlačidlá, mapa, animované prvky, cenovky v prehľade Vašej ponuky, kontaktný formulár a ďalšie.colorTyp písmaPripravili sme pre Vás sety písmen, ktoré sú vhodné pre zobrazovanie textov na web stránke a majú licenciu na takéto použitie. Každý z nich vhodne dopĺňa celkový vizuálny prejav web stránky a je len na Vás, ktorý si vyberiete. Pre čo najlepší výsledok ale odporúčame vyberať také fonty, ktoré podobne ako farba, vychádzajú z Vášho loga.typeObsah web stránkyPo farbe je obsah druhým najdominantnejším prvkom samotnej web stránky. Vaše texty a hlavne obrázky dokážu vytvoriť jedinečnú kombináciu vizuálnych vnemov, preto nepodceňujte ich potenciál a venujte im dostatnočný čas na prípravu. Nezabudnite, že môžete upraviť všetky texty na web stránke.web-contentPoradie a rozloženieAby web stránka lepšie zodpovedala Vaším potrebám, je možné na jednotlivých podstránkach meniť poradie zobrazených častí alebo si určiť rozsah prezentovaných informácií. Taktiež niektoré sekcie je možné kompletne deaktivovať ak ich aktuálne nepotrebujete.layout

Štipka inšpirácie

Príklady našich klientov

Názov firmyStránkahttp://test.mizori.net/3333priklad-klientapriklad-klienta.png1173http://mizori.sk/wp-content/uploads/priklad-klienta.pnghttp://mizori.sk/evolucna-webstranka/discovery/priklad-klienta/1priklad-klientainherit112018-11-10 14:05:332018-11-10 14:05:350image/pngimagepnghttp://mizori.sk/wp-includes/images/media/default.png160160Array

Ceny webových stránok,
jasne a otvorene

Mesačné plány pre všetky webové stránky, vytvorte si svoju kombináciu podľa Vašich potrieb.

30 dní zdarma na plnohodnotné vyskúšanie 30 dní zdarma na vyskúšanie

Vyskúšajte si webovú stránku zadarmo so všetkými funkciami a možnosťami administrácie, žiadne obmedzenia. Rozumieme, že niekedy je potrebné sa uistiť predtým, ako sa rozhodnete.

Chcete zmeniť svoj výber?
Bez problémov a zadarmo
Bezproblémová zmena výberu

Nie ste si istý, či si vyberáte správne zameranie webovej stránky? Alebo by sa Vám v budúcnosti zišlo iné? Kedykoľvek môžete zmeniť Vašu webovú stránku za inú, zadarmo. Stačí nás iba informovať a znovu vložiť obsah webovej stránky.

Slovenský výrobok, podporujete lokálny projekt Slovenský
výrobok

Sme malá lokálna firma a výberom našich produktov investujete do rozvoja lokálneho podniku s dobrým srdcom a ochotou posúvať veci k lepšiemu.

Standard
19 €
mesačne

Základné technické úkony ako hosting web stránky, platba domény a jej administrácia, monitorovanie chodu servera a jeho vylepšenia.

Bezpečnostné opatrenia ako pravidelné vylepšenia bezpečnosti, ochrana prihlasovacieho rozhrania.

Údržba webovej stránky v podobe testingu a korekcie zobrazení a funkcií v hlavných prehliadačoch a vylepšenia administračného systému pre pohodlnejšiu administráciu.

Professional
29 €
mesačne

Ako plán Standard a navyše

Funkčný a vizuálny vývoj web stránky na základe vývoja poznatkov v odborných oblastiach online marketingu, web stránok, predaja, UX a ďalších.

Základný SSL certifikát - zabezpečenie prenosu dát medzi web stránkou a počítačom návštevníka, vďaka ktorému budú vyhľadávače Vašu webovú stránku označovať za dôveryhodnú.

Premium
39 €
mesačne

Ako plán Professional a navyše

Možnosť editovania popisov a názvov všetkých podstránok pomocou SEO modulu - aby Vaše podstránky vyzerali tip-top vo výsledkoch vyhľadávania.

Prepojenie s Google Analytics, vďaka ktorému môžete optimalizovať Vaše podstránky a vidieť podrobné štatistiky návštevnosti Vašej web stránky.

Na webovú stránku a prispôsobiť